קידוח הפוך

drill
קידוח הפוך באמצעות מקדח יהלום הוא הליך קידוח בטון מורכב. מספר החברות שנותנות שירות הכולל קידוח מסוג זה הן מעטות. קידוח הפוך הוא קידוח עגול, סימטרי ומדוייק לחלוטין שנעשה לרוב בתקרה. קידוח הפוך מתאים לרוב כאשר העבודה נעשית בשטח צר או שטח קטן כמו עליית גג או בויידעם. מקומות צרים שכאלו עם תקרה של 50 ס"מ, למשל, יצריכו סוג כזה של קידוח.

בשל מורכבות ואי-נוחות לבצע את עבודת הקידוח, זה מצריך לבצע קידוח הפוך. הקידוח מחייב שימוש בציוד מתאים, הכנה ראויה והבנה מקצועית כדי לבצע את העבודה בדיוק רב.

שימושים נפוצים לקידוח הפוך באמצעות קידוח יהלום:

  • למעבר צנרת
  • צנרת מים
  • מעבר צנרת
  • תעלות חשמל
  • הכנה לונטה

סוגי גדלים של קידוח:

קידוח הפוך במקדח יהלום מתבצע לא רק על קירות רגילים אלא גם על קירות אריחים וקרמיקות, שם קיימת שיטת של קיובע על ידי מכונת ואקום.

מדוע לבצע קידוח הפוך או כל עבודת קידוח וניסור בטון דווקא עם אלוני ניסור וקידוח בטון?

ישנם בעלי מקצוע שאינם בקיעים ומקצוענים בקידוח בטון ואף ישתמשו לעיתים בכלים שונים ולא מקצועים כגון קונגון או מקדחי כוס, מה שיכול לגרום לתוצאות הפוכות של הרס וסדקים, דבר שאנחנו מאד רוצים להימנע מהם.
עבודה לא מקצועית יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות כמו עבודה לא מדוייק. לאלוני ניסור וקידוח בטון יש את הכלים המתאימים, ניסיון רב בהפעלת הכלים וצוות מקצועי היודע לתפעל את כל הכלים באופן המדוייק והמקצועי ביותר.

לשיחת יעוץ ראשונית חינם

שירותי החברה

חברת אלוני הניסור והקידוח והבטון מספקת שירות אדיב ומקצועי באמצעות כלים מתקדמים וחדשניים. עובדי החברה מקצועיים ברמת עבודה והשירות. חברתנו מספקת שירותים בפרויקטים עבור חברות, מוסדות, קבלנים ואנשים פרטיים. 

ניסור יהלום

חברתתינו עוסקת בניסור בטון מזה שנים רבים. החברה נחשבת למובילה בארץ בתחומה ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. את שירותי הקידוח והניסור אנו מציעים לקוחותינו בכל רחבי הארץ החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים וגופים מוסדיים.

ניסור סלעים

ניסור וקידוח בסלעים

החברה העומדת מאחורי ביצוע העבודה חייבת להיות מאד מקצועית עם הכלים הנכונים והמתקדמים כדי לבצע עבודה טובה ומדוייקת. מלבד ביצוע העבודה, חברתנו דואגת לפנות את כל מה שנשאר באמצעות מנוף ומשאיות כי השירות כולל כבודה נקייה ומהירה לקבלת תוצאה סופית ומושלמת.

ניסור מרפסות

חברתינו מספקת מגוון פיתרונות להרחבה או שינוי הצורה של מרפסות שהפך להיות צעד מבוקש מאד בכל רחבי הארץ הודות לחוקים שהעיריות והממשלה מקדמים כדוגמת תמ"א 38 וכל הנלווה אליהם.

ביקוע בטון

ביקוע בטון תעשה כאשר ישנם מצבים בהם לא ניתן לפנות את שאריות קיר הבטון לאחר שנחתך בשל בעית שינוע הפסולת אל מחוץ לאזור בו נוסר. ישנם מקרים בהם תנאי השטח מקשים את הפינוי או שאין גישה לפינוי, לכן ביקוע בטון בשלב זה יכול להיות הפתרון במושלם בטיפול בעיה זו.

ניסור צינורות בטון

כאשר מדובר בצינורות בטון גדולים, נזק בצנרת או שיש צורך בחידוש תשתית אנו לרוב נעדיף להשתמש בדיסק יהלום. ישנם מקרים בהם צריך לקצר צינורות בשל חידוש תשתיות או למטרות שונות שהקבלנים רוצים לעשות, ואז אנו באים ועושים.

קידוח יהלום

עבודות הקידוח בחברתנו הינם רבים ומגוונים כגון קידוח בטון ללקוחות רבים ומגוונים החל מהמגזר העסקי, הציבורי ועד למגזר הפרטי. את עבודות קידוחי הבטון אנו מבצעים באופן מקצועי תוך כדי התמקדות במספר נקודות חשובות כמו מקצעויות, בטיחות, יעילות, דייקנות וכמובן שבסופו של דבר לעמוד בציפיות הלקוח.

קירות שפירקנו

זמן שחסכנו

לקוחות שפינקנו

מבניים שחדשנו