ניסור צינורות בטון

valve
אלוני ניסור וקידוח בטון בעלת וותק וניסיון רב בתחום בניסור בכל רחבי הארץ. צינורות בטון באים בגדלים שונים ואף לעיתים בצורות שונות. ניסור צינורות בטון מחייב מקצועיות רבה בתיחזוק וביצוע העבודה וכמובן בשימוש כלי לניסור הנכון, שהרי אינכם מעוניינים להיפצע או לגרום נזק סביבתי חלילה. לכן, לנו כלים המיובאים מחו"ל, כלי ניסור מהמתקדמים ביותר לביצוע ניסור צינורות בטון, ציוד יקר מאד וזאת כדי לתת מענה לכל הדורשים, עבודה מדוייקת, בטיחותית, מקצועית ושירותית. 

עם איזה סוג של כלים נעזרים לביצוע ניסור צינורות בטון?

בחלק גדול מביצוע עבודות מסוג זה, אנו נעזרים בדיסק יהלום. שימוש בדיסק יהלום ניתק להשתמש בו גם בשלט רחוק. אז באילו מצבים נשתמש בניסור יהלום לצורך ניסור בטון? כאשר מדובר בצינורות בטון גדולים, נזק בצנרת או שיש צורך בחידוש תשתית אנו לרוב נעדיף להשתמש בדיסק יהלום. ישנם מקרים בהם צריך לקצר צינורות בשל חידוש תשתיות או למטרות שונות שהקבלנים רוצים לעשות, ואז אנו באים ועושים.

מה מיוחד בשירותי החברה משאר החברות?

חברת אלוני ניסור וקידוח בטון מבצעת בפועל מזה שנים רבות עבודות ניסור צינורות בטון באמצעות דיסק יהלום, דבר המאפשר חיתוך מדוייק ונקים להפליא. אין זה קסם לקחת מסור חשמלי ולחתוך צינורות בטון או סלעים או כל דבר אחר, הדגש שלנו פה, זה שאתם מקבלים עבודה מקצועית, בעלי מקצוע שכל אחד מקצועי על הכלים שעליהם הוא עובד, עבודה מדוייקת עם מינימום נזק ורעש לסביבה, דבר שאנשים חובבנים יכולים לעשות יותר נזק ממה שיש כבר, הוצאות כספיות הן הדבר הקטן שיכול להיות לכם, ולכן אנו מציעים לכם את שירותינו, שירות עם המלצות, שירות הנפרס מצפון ועד הדרום.

לשיחת יעוץ ראשונית חינם

שירותי החברה

חברת אלוני הניסור והקידוח והבטון מספקת שירות אדיב ומקצועי באמצעות כלים מתקדמים וחדשניים. עובדי החברה מקצועיים ברמת עבודה והשירות. חברתנו מספקת שירותים בפרויקטים עבור חברות, מוסדות, קבלנים ואנשים פרטיים. 

ניסור יהלום

חברתתינו עוסקת בניסור בטון מזה שנים רבים. החברה נחשבת למובילה בארץ בתחומה ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. את שירותי הקידוח והניסור אנו מציעים לקוחותינו בכל רחבי הארץ החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים וגופים מוסדיים.

ניסור סלעים

ניסור וקידוח בסלעים

החברה העומדת מאחורי ביצוע העבודה חייבת להיות מאד מקצועית עם הכלים הנכונים והמתקדמים כדי לבצע עבודה טובה ומדוייקת. מלבד ביצוע העבודה, חברתנו דואגת לפנות את כל מה שנשאר באמצעות מנוף ומשאיות כי השירות כולל כבודה נקייה ומהירה לקבלת תוצאה סופית ומושלמת.

ניסור מרפסות

חברתינו מספקת מגוון פיתרונות להרחבה או שינוי הצורה של מרפסות שהפך להיות צעד מבוקש מאד בכל רחבי הארץ הודות לחוקים שהעיריות והממשלה מקדמים כדוגמת תמ"א 38 וכל הנלווה אליהם.

ביקוע בטון

ביקוע בטון תעשה כאשר ישנם מצבים בהם לא ניתן לפנות את שאריות קיר הבטון לאחר שנחתך בשל בעית שינוע הפסולת אל מחוץ לאזור בו נוסר. ישנם מקרים בהם תנאי השטח מקשים את הפינוי או שאין גישה לפינוי, לכן ביקוע בטון בשלב זה יכול להיות הפתרון במושלם בטיפול בעיה זו.

ניסור צינורות בטון

כאשר מדובר בצינורות בטון גדולים, נזק בצנרת או שיש צורך בחידוש תשתית אנו לרוב נעדיף להשתמש בדיסק יהלום. ישנם מקרים בהם צריך לקצר צינורות בשל חידוש תשתיות או למטרות שונות שהקבלנים רוצים לעשות, ואז אנו באים ועושים.

קידוח יהלום

עבודות הקידוח בחברתנו הינם רבים ומגוונים כגון קידוח בטון ללקוחות רבים ומגוונים החל מהמגזר העסקי, הציבורי ועד למגזר הפרטי. את עבודות קידוחי הבטון אנו מבצעים באופן מקצועי תוך כדי התמקדות במספר נקודות חשובות כמו מקצעויות, בטיחות, יעילות, דייקנות וכמובן שבסופו של דבר לעמוד בציפיות הלקוח.

קירות שפירקנו

זמן שחסכנו

לקוחות שפינקנו

מבניים שחדשנו