ניסור יהלום

saw (1)
ניסור יהלום באמצעות כלים חדישים חברת אלוני ניסור וקידוח בטון עוסקת בניסור בטון מזה שנים רבים. החברה נחשבת למובילה בארץ בתחומה ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. את שירותי הקידוח והניסור אנו מציעים לקוחותינו בכל רחבי הארץ החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים וגופים מוסדיים.

היתרונות

  • עבודה נקייה.
  • מינימום אבק.
  • מינימום רעש.
  • דיוק מושלם בעבודות הבטון.
  • חיתוך וניסור ביהלום ברמה גבוהה.
  • הקפדה יתרה על עניין הבטיחות בעבודה.
  • ביצוע מהיר של כלל פעולות ניסור הבטון.
  • עבודה ללא נזקים למבנה או למבנים סמוכים.
  • שימוש במגוון רב של ציודים חדישים ומתקדמים.
  • פינוי של פסולת הבטון בסיום כל עבודה.

השימוש ביהלום

במשך שנים רבות עסקו בעלי המקצוע בתחום זה בעבודה קשה עד מאוד. התקדמות הטכנולוגיה הביאה לנטישה הדרגתית של פטישי הענק (הקורנסים) ואיזמלי הפלדה לטובה דיסקים מציקת פלדה אשר להם שיניים חדות ביותר ובתוכן שבבי יהלום. כיודע, היהלום הוא החומר בעל תכונת הקושי הגבוהה ביותר בטבע ומעבר להיותו נסחר בשל יופיו הרב, הוא גם מנוצל רבות בתחומי התעשייה והרפואה. מדעית הוא מוגדר בתור מינרל. יצירתו התרחשה במעמקי האדמה בעומקים של עשרות קילומטרים, בתהליכים רבי שנים וצחת תנאים של חום עצום ולחצים. רבים אינם יודעים אך ביום ניתן לייצר יהלום גם בתנאי מעבדה. ההבדל הוא במחיר. זה שיצר במעבדה שווה הרבה פחות מזה הטבעי שיוצר באופן טבעי ומקורי.

שילוב של מים בניסור

היעילות של מסור היהלום היא עצומה. ראשית, יש לציין כי המסור הוא בעל כ-7000 סיבובים לדקה, עובדה המאפשרת לו לחתוך באופן חלק ביותר ומהיר כאחד. השילוב של מים עם המסור הוא כשלעצמו יעיל ביותר – המים מוסיפים קירור לאלמנט הניסור מצד אחד ומצד שני הם מרככים את אזור הניסור עצמו ומסייעים בפעולה עצמה. מעבר לכך, המים מזרימים את האבק והשבבים המנוסרים בשפך המים הנוזל מתוך גוף המסור עצמו באופן מבוקר המונע התזה של לכלוך לצדדים ומגן על מפעיל המסור עצמו משבבים ונתזים.

ציוד מתקדם וצוות עובדים מקצועי

כיום לא מספיק להצטייד במכשיר מתקדמים לעבודות ניסור כמו יהלום לעבודות בטון. תוכלו למצוא בתחום הניסור מגוון רב של כלים בהם משתמשות חברות. בחברת אלוני ניסור וקידוח בטון העבודה מתבצעת קצת שונה. אצלנו, בנוסף לכלים הטכנולוגים והמתקדמים שאנו משקיעים רבות כדי ליצר עבודה מדויקת, איכותית ובטיחותית, אנו שמים דגש רב על מיומנות העובדים, כל עובד מתמקצה על הכלי שהוא עובד עליו באופן הכי מקצועי ויעיל כדי למצא באופן מקסימאלי את יכולותיו של הציוד.

לשיחת יעוץ ראשונית חינם

שירותי החברה

חברת אלוני הניסור והקידוח והבטון מספקת שירות אדיב ומקצועי באמצעות כלים מתקדמים וחדשניים. עובדי החברה מקצועיים ברמת עבודה והשירות. חברתנו מספקת שירותים בפרויקטים עבור חברות, מוסדות, קבלנים ואנשים פרטיים. 

ניסור יהלום

חברתתינו עוסקת בניסור בטון מזה שנים רבים. החברה נחשבת למובילה בארץ בתחומה ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. את שירותי הקידוח והניסור אנו מציעים לקוחותינו בכל רחבי הארץ החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים וגופים מוסדיים.

ניסור סלעים

ניסור וקידוח בסלעים

החברה העומדת מאחורי ביצוע העבודה חייבת להיות מאד מקצועית עם הכלים הנכונים והמתקדמים כדי לבצע עבודה טובה ומדוייקת. מלבד ביצוע העבודה, חברתנו דואגת לפנות את כל מה שנשאר באמצעות מנוף ומשאיות כי השירות כולל כבודה נקייה ומהירה לקבלת תוצאה סופית ומושלמת.

ניסור מרפסות

חברתינו מספקת מגוון פיתרונות להרחבה או שינוי הצורה של מרפסות שהפך להיות צעד מבוקש מאד בכל רחבי הארץ הודות לחוקים שהעיריות והממשלה מקדמים כדוגמת תמ"א 38 וכל הנלווה אליהם.

ביקוע בטון

ביקוע בטון תעשה כאשר ישנם מצבים בהם לא ניתן לפנות את שאריות קיר הבטון לאחר שנחתך בשל בעית שינוע הפסולת אל מחוץ לאזור בו נוסר. ישנם מקרים בהם תנאי השטח מקשים את הפינוי או שאין גישה לפינוי, לכן ביקוע בטון בשלב זה יכול להיות הפתרון במושלם בטיפול בעיה זו.

ניסור צינורות בטון

כאשר מדובר בצינורות בטון גדולים, נזק בצנרת או שיש צורך בחידוש תשתית אנו לרוב נעדיף להשתמש בדיסק יהלום. ישנם מקרים בהם צריך לקצר צינורות בשל חידוש תשתיות או למטרות שונות שהקבלנים רוצים לעשות, ואז אנו באים ועושים.

קידוח יהלום

עבודות הקידוח בחברתנו הינם רבים ומגוונים כגון קידוח בטון ללקוחות רבים ומגוונים החל מהמגזר העסקי, הציבורי ועד למגזר הפרטי. את עבודות קידוחי הבטון אנו מבצעים באופן מקצועי תוך כדי התמקדות במספר נקודות חשובות כמו מקצעויות, בטיחות, יעילות, דייקנות וכמובן שבסופו של דבר לעמוד בציפיות הלקוח.

קירות שפירקנו

זמן שחסכנו

לקוחות שפינקנו

מבניים שחדשנו