מה מאפיין ומייחד את החברה לחברות אחרות?

מלבד העובדה שאנו מספקים איכות ומקצעיות ללא תחרות, אלוני ניסור וקידוח בטון משתמשת בטכנולוגיות ניסור בטון מהמתקדמות והמובילות. אנו מספקים יתרונות משמעותיים על פני שיטות אחרות לארוך זמן. יתרונות אלו באים ליידי ביטוי במהירות הביצוע בעולות התחרותית במקצוענות הצוותים תוך כדי שמירה על המבנה ובטיחות העובדים בשטח.

האם עבודות הניסור והקידוח מלכלכות הרבה?

שיטת הניסור מאפשרת לבצע את העבודה באופן נקי יחסית. כאשר משתמשים בכלים מסוגים שונים, כל אחד משפיע שונה. לדוגמא, קידוח יהלום הוא אחד הכלים היותר טובים והמדוייקים שמשאיר הכי פחות לכלוך. עם זאת. צוות העובדים דואג לניקיון אזור העבודה בכל עת וכל שלב.

כמה מים נדרש לביצוע ניסור בטון?

פרט חשוב שיש לקחת בחשבון בנושא ניסור בטון הוא השימוש במים, זרימת המים במשור הכרחית ויש לשים לב שזרימת המים לא יורדת לקומות תחתונות, או מגיע לאזורים בעלי רגישות למים, כמו לוחות חשמל ומכשירים חשמליים, הדאגה לירידה של מים לקומות תחתונות קיימת בעיקר, במקומות בהם בוצע פירוק של הריצוף או קיימים מעברים בין קומה לקומה, במקרים אלו מתבצע שימוש לפי דרישת הלקוח בשאיבה של המים על מנת למנוע היצטברות על גבי הרצפה. מאחר ששמי הניסור משולבים בחומרי הבטון יש לבצע הגנה מירבית על ווטרינות עשויות אלומניום שכן מי הניסור עלול לגרום לצריבת האלומניום או במוצרי עץ כגון פרגולות מי הניסור עלולים להיספג וקיים קושי לנקותם לאחר מכן.

כמה זמן עלי להזמין את הביצוע מראש?

סדרי הגודל של חברתנו מאפשרים מתן מענה יום יומי לביצוע ניסור בטון ו/או קידוח בטון, אך עדיף להסדיר את נושא ההזמנה מספר ימים עד שבוע לפני ביצוע העבודה כדי להבטיח התנהלות תקינה של הביצוע.

כמה זמן נמשך תהליך חיתוך הבטון?

בדרך כלל פתח סטנדרטי של דלת או חלון המבוצע באמצעות ניסור בטון אמור לקחת כ-2-3 שעות מהרגע שאנו מגיעים לאתר ועד לרגע שאנו עוזבים, הזמן יכול להשתנות באופן משמעותי בהתאם לסוג העבודה ולרגישות ומסובכות הפרויקט, אנו יכולים להעריך את משך הביצוע לאחר קבלת תאור בסיסי.

האם זה מרעיש?

שיטת הניסור בבטון היא הדרך השקטה ביותר הקיימת לבצע פירוקים של אלמנטים עשויים בטון מזויין, עם זאת מדובר עדיין בתהליך רועש יחסית, אך לא כמו פטישי חציבה ושיטות אחרות, בנוסף היתרון של הניסור בכל הקשור לרעש הוא, שאמנם הוא מעט רועש אך משך הזמן שיש רעש הוא עשירית ממשך הזמן של ביצוע באמצעות חציבה, שבירה, ריסוק.

האם נדרש הספק חשמל מיוחד לביצוע?

לא, המכונות שלנו אכן פועלות על חשמל תלת פאזי אך במקרה הצורך אנו מציידים את הצוותים שלנו בגנראטור, יש לקחת בחשבון ששימוש בגנראטור רועש מעט יותר.

האם ניתן לנסר מבפנים או מבחוץ של המבנה?

במידת האפשר נבצע את הניסור מבחוץ זה תלוי במיקום הפתח ונוחות הביצוע, כאשר יהיה ניתן לבצע את הניסור מחוץ למבנה אנו נהנה מפחות לכלוך ובלגן בתוך הדירה, ברשותנו מגוון רחב של מכונות לניסור בטון, בבתים פרטיים אנו לרוב משתמשים במכונות חשמליות קטנות בעלות עוצמה רבה המתאימה לעבודה במקומות צפופים הסמוכים לרהיטים וכד..

האם היקף הפתח שלי יהיה חלק ויישר?

כן בהחלט, הגימור של הפתח שתקבל יהיה חלק וישר מאד, תוכל להתקין את החלון/דלת ישירות על גבי הפתח שתקבל, חשוב לדעת כי במקרה ובו החיפויי הקיים על גבי הבטון אינו מותקן באופן מקצועי יתכן וייתלש חלק ממנו בגבולות שמעבר לפתח.

מה אפשר לנסר באמצעות ניסור בטון?

הרבה מאד דברים. יש לזכור כי ניסור בטון יכול להיות עבור מבנים שונים ואלמנטים רבים. בין השאר בעזרת המסורים וכבל יהלום, ניתן לבצע ניסור של גשרים, של מבנים, של כספות, של בטון מתחת למים, של כלונסאות ועוד יסודות לבניין, וכיו"ב.

האם ישנה הגבלת עובי לפעולות ניסור בטון?

לא, ניתן לבצע ניסור בבטון בכל עובי שהוא. לפעמים העבודה אולי תהיה ארוכה יותר או מורכבת יותר – אבל לניסור עצמו אין שום מגבלה.

למה לנסר בטון?

השאלה היא למה לא בעצם . בעזרת ניסור בטון אתם יכולים ליהנות משפע של עבודות, שימושים ויתרונות: יצירה של פתחים חדשים במבנה לטובת דלתות וחלונות, פירוק של פרגולות בטון, יצירת פתחים חדשים למערכות מיזוג אוויר בתוך מבנים, להתקין מעקות ומדרגות בתוך מבנה, לפרק תקרות, להפריד בין שני מבנים שונים, לפרק ממ"ד או מקלט, ועוד שפע של עבודות נוספות.

האם ניסור בטון זה רועש?

לא. למרות הסטיגמה שנוצרה, עבודות הקידוח והניסור בבטון ממש לא חייבות להיות רועשות, ואנו משתמשים בכלים מתקדמים מאד אשר באפן יחסי, לא יוצרים רעש שהוא מטרד לסביבה.

האם אני יכול לבצע בעצמי ניסור בבטון?

לא. העבודה עם הכלים של ניסור וקידוח בבטון היא עבודה קשה, שדורשת ידע רב וניסיון בעבודה עם כלים חדים ומסוכנים מאד, ונדרשת הכשרה מיוחדת בנושא. אף פעם אל תבצעו עבודות ניסור בבטון בעצמכם (גם אם במקרה הצלחתם להשיג מסור יהלום) כדאי מאד ליצור קשר עם חברה מקצועית.

מה האזורים שהחברה מעניקה שירותים?

הצוותים שלנו פרוסים בכל חלקי הארץ.

אודות החברה

לחברת אלוני ניסור וקידוח בטון יש ניסיון רב בתחום ניסור וקידוח בטון. המקצועיות והשירות הלא מתפשר הם מאבני הדרך והיסוד של חברתנו. 
החברה מתמחה בניסור וקידוח כל סוגי הבטון ומסופקת על ידי צוות מקצועי עם ניסיון רב. 
אנו מספקים את שירותינו לכל חלקי הארץ ובכל תנאי מזג אוויר. מבין לקוחותינו תוכלו למנות חברות גדולות, בינוניות, קטנות ואף עבודות פרטיות. 

מאמרים אחרונים

השרותים שלנו

קידוח הפוך באמצעות מקדח יהלום הוא הליך קידוח בטון מורכב. מספר החברות שנותנות שירות הכולל קידוח מסוג זה הן מעטות. קידוח הפוך הוא קידוח עגול, סימטרי ומדוייק לחלוטין שנעשה לרוב בתקרה. קידוח הפוך מתאים לרוב כאשר העבודה נעשית בשטח צר או שטח קטן כמו עליית גג או בויידעם. מקומות צרים שכאלו עם תקרה של 50 ס"מ, למשל, יצריכו סוג כזה של קידוח.
עבודות הקידוח בחברתנו הינם רבים ומגוונים כגון קידוח בטון ללקוחות רבים ומגוונים החל מהמגזר העסקי, הציבורי ועד למגזר הפרטי. את עבודות קידוחי הבטון אנו מבצעים באופן מקצועי תוך כדי התמקדות במספר נקודות חשובות כמו מקצעויות, בטיחות, יעילות, דייקנות וכמובן שבסופו של דבר לעמוד בציפיות הלקוח.
קידוח בטון מחזיקה ברשותה בכלים חדישים ומשוכללים לעבודות קידוח בטון באופן הכי מקצועי ויעיל. צוות העובדים ללא יוצא מן הכלל מוכשר ומוסמך לביצוע העבודה ומחזיק בניסיון עשיר בתחום.
ניתן לנסר בטון באמצעות דיסק יהלום בגדלים שונים. עבודת ניסור בטון מתבצעת באמצעות מכונה אוטומטית והמפעיל אותה יכול לשלוט בה מרחוק באופן ידני, מאידך ניתן לבצע את עבודת ניסור הבטון בצורה מדויקת ונקיה
ביקוע בטון תעשה כאשר ישנם מצבים בהם לא ניתן לפנות את שאריות קיר הבטון לאחר שנחתך בשל בעית שינוע הפסולת אל מחוץ לאזור בו נוסר. ישנם מקרים בהם תנאי השטח מקשים את הפינוי או שאין גישה לפינוי, לכן ביקוע בטון בשלב זה יכול להיות הפתרון במושלם בטיפול בעיה זו.
כאשר מדובר בצינורות בטון גדולים, נזק בצנרת או שיש צורך בחידוש תשתית אנו לרוב נעדיף להשתמש בדיסק יהלום. ישנם מקרים בהם צריך לקצר צינורות בשל חידוש תשתיות או למטרות שונות שהקבלנים רוצים לעשות, ואז אנו באים ועושים.