אודות

הסיפור שלנו

קידוח בטון הידועה כאחת השיטות האידיאליות ליצירת חללים חסכוניים ומדוייקים.

חברת אלוני ניסור וקידוח בטון משקיע רבות הן בכלים החדישים ומהמתקדמים שיש והן בצוות העובדים המקצועי שיהיה אדיב, דייקן וכמובן מקצוען בכלים שתחת השגחתו ואחריותו. לנו הכלים המתאימים לכל סוגי הניסור וקידוח בטון שיש הכולל כלים ליצירת פתחים מעוגלים החוסכים בחלל וידועה בעבודה דייקנית מאד. אחת האיפיונים של עבודת קידוח בטון היא שהעבודה מצריכה מכונות קידוח וניסור שיוכלו לעבוד עם כל סוגי הבטון בכל עובי, תוך התאמה לבקשת הלקוח ודגש בעבודה דייקנית, מקצוענית ועמידה בזמנים. 

קבע פגישת ייעוץ חינם

למה אנחנו

אלוני ניסור וקידוח בטון מייבאת בעצמה את המכשור המתקדם והחדשני ביותר, ונמצאת באופן מתמיד עם היד על הדופק בכדי לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר תוך שמירה על המבנה הקיים ומניעת סדקי רטט על בסיס ניסיון רב. המכשור שברשותנו מאפשר לנו לעבוד בכל חלל מאוכלס באופן שקט ובטיחותי, תוך פגיעה מינימאלית בהמשך הפעילות שלכם, ויצירת כל קידוח בכל גודל שתרצו. 

ניסור יהלום

חברתתינו עוסקת בניסור בטון מזה שנים רבים. החברה נחשבת למובילה בארץ בתחומה ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. את שירותי הקידוח והניסור אנו מציעים לקוחותינו בכל רחבי הארץ החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים וגופים מוסדיים.

ניסור סלעים

ניסור וקידוח בסלעים

החברה העומדת מאחורי ביצוע העבודה חייבת להיות מאד מקצועית עם הכלים הנכונים והמתקדמים כדי לבצע עבודה טובה ומדוייקת. מלבד ביצוע העבודה, חברתנו דואגת לפנות את כל מה שנשאר באמצעות מנוף ומשאיות כי השירות כולל כבודה נקייה ומהירה לקבלת תוצאה סופית ומושלמת.

ניסור מרפסות

חברתינו מספקת מגוון פיתרונות להרחבה או שינוי הצורה של מרפסות שהפך להיות צעד מבוקש מאד בכל רחבי הארץ הודות לחוקים שהעיריות והממשלה מקדמים כדוגמת תמ"א 38 וכל הנלווה אליהם.

ביקוע בטון

ביקוע בטון תעשה כאשר ישנם מצבים בהם לא ניתן לפנות את שאריות קיר הבטון לאחר שנחתך בשל בעית שינוע הפסולת אל מחוץ לאזור בו נוסר. ישנם מקרים בהם תנאי השטח מקשים את הפינוי או שאין גישה לפינוי, לכן ביקוע בטון בשלב זה יכול להיות הפתרון במושלם בטיפול בעיה זו.

ניסור צינורות בטון

כאשר מדובר בצינורות בטון גדולים, נזק בצנרת או שיש צורך בחידוש תשתית אנו לרוב נעדיף להשתמש בדיסק יהלום. ישנם מקרים בהם צריך לקצר צינורות בשל חידוש תשתיות או למטרות שונות שהקבלנים רוצים לעשות, ואז אנו באים ועושים.

קידוח יהלום

עבודות הקידוח בחברתנו הינם רבים ומגוונים כגון קידוח בטון ללקוחות רבים ומגוונים החל מהמגזר העסקי, הציבורי ועד למגזר הפרטי. את עבודות קידוחי הבטון אנו מבצעים באופן מקצועי תוך כדי התמקדות במספר נקודות חשובות כמו מקצעויות, בטיחות, יעילות, דייקנות וכמובן שבסופו של דבר לעמוד בציפיות הלקוח.